•  
  • HAKKIMIZDA

    Drg Derigo markası olarak sizlere 1987 yılından bu yana hizmet vermeye devam ediyoruz. Ayakkabı denilince akla gelen ilk ve güvenilir markalardan biri olmamızın en temel nedeni yıllara dayanan hizmetimiz ve sektör tecrübemizdir demek yanlış olmayacaktır. 1987 yıllarında lüks ve modern olan Bakırköy Yer altı Çarşısında ilk mağazamız ile hizmet vermeye başladık. Hem kadın hem de erkek ayakkabı modellerimiz ile kısa sürede her zevke ve her bütçeye hitap etmeyi başararak, markamızı bugüne kadar taşımayı sürdürdük. En trend tasarım ayakkabıları sektöre kazandırarak aynı zamanda müşterilerimizin de ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

    Kadın ayakkabı modelleri için sunduğumuz zengin model seçenekleri arasından her zevke ve her bütçeye hitap eden alternatifleri bir arada bulmanız mümkündür. Günlük ya da davet ortamlarına özel kadı spor ayakkabı, kadın babet, kadın stiletto, kadın topuklu ayakkabı, kadın abiye ayakkabı, sandalet, terlik, kadın bot ve kadın çizme, Casuel modelleri gibi sayısız ürün gurubuna yer veriyoruz. Çeşitliliğimiz ile her zevkte ve her bütçeye hitap etmeyi hedefliyoruz. Bugün reel mağazamızın dışında da ilerleyiş göstererek e-ticaret arcılığı ile tüm Türkiye’ye hizmet verme şansına sahibiz. Aradığınız modelleri hızlıca e-ticaret sitemiz ve yer aldığımız global e-ticaret sitelerinden kolayca bulabilir güvenli alışveriş seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

    Kuruluşumuzun temel amaçlarından biri her zevke ve her bütçeye hitap etmektir. Bugün hala sürdürdüğümüz bu hizmet anlayışımız ile yine erkek ayakkabı modellerini de sunuyoruz. Sadece kadınlara değil, erkeklere de hitap eden uygun fiyatı ve trend ayakkabı seçeneklerimiz mevcuttur. Klasik, modern, günlük, kışlık ya da yazlık gibi ürün guruplarımızda sayısız model alternatifi yer alıyor. Sezona yön veren ve tamamen trend olan modellerin tümünü Drg Derigo’da bulabilirsiniz. Güvenilir, uygun fiyatlı ve kaliteli ayakkabı denilince akla ilk gelen firma olma hedefi ile çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin ve aynı zamanda ihtiyaçlarınıza bütçenize göre cevap vermenin gururu ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Hem reel hem de dijital mecralarda yer alan mağazalarımızı ziyaret ederek aradığınız tüm modellere kolayca erişebilir, şahane ayakkabıları satın almanın tadını çıkarabilirsiniz! Drg Derigo olarak sizlere hizmet vermenin mutluluğu ve gururu ile sürekli gelişim gösterme ve yeni tasarım ayakkabı modellerini sunarak sektöre yön verme hedefimiz doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz! İlk günden itibaren kaliteyi uygun fiyata satma hedefi ile kurulan firmamız, aynı anlayış ile sizlere en iyi koleksiyonları sunmaya devam ediyor.