39168SİYAH SÜET-Siyah
₺89,90 KDV Dahil
39168SİYAH YILAN-Siyah
₺89,90 KDV Dahil

Babet ayakkabı

Kıyafet kombinlerimizi yaparken en çok önem verdiğimiz şeylerden birisi ayakkabılarımızdır. Görselliğimizin en büyük tamamlayıcısı olan ayakkabılarımızın en çok kullanılan modellerinden birisi de babet ayakkabılar. Günlük kıyafetlerimizden gelinliğimizin altına kadar her yerde sıklıkla kullandığımız babet ayakkabılar rahatlığının yanı sıra birçok kıyafetimizin de altına uyum sağlıyor. Kolay giyilip çıkarılabilen ve uzun saatler kullanılsa bile ayağı rahatsız etmeyen düz tabanlı bu ayakkabılar her dönemde son derece beğenilerek kullanılıyor. Yazın elbiselerin altına, düğünlerde abiyelerin, iş toplantılarında kumaş pantolon ve eteklerin altına duruşuyla çok şık bir görüntü veren bu muhteşem ayakkabılar her kıyafete uyumlu olması sebebiyle kadınların gözdesi olma özelliğini hiç kaybetmiyor. Rahatlığı ve şıklığı bir arada bulabildiğimiz bu ayakkabılar yüksek topuklu ayakkabı giyemeyen hamile, yaşlı veya ayağında rahatsızlığı bulunan bireyler içinde son derece vazgeçilmez. Bu sayede topuklu ayakkabıların zarafeti olduğu gerçeğinin yanında topuklu ayakkabı giymeden de aynı zarafeti yakalayabilirsiniz. DRG DERİGO bu konuda yıllardan beri sizler için en iyisini tasarlıyor. Mağazamızda bulunan sayısız ürünle sizler de istediğiniz ayakkabıya kolayca ulaşabilirsiniz.

Babet ayakkabı modelleri ve özellikleri

Ayakkabı seçimlerimizde yüzlerce seçenek bile olsa dikkat ettiğimiz ilk şey ayakta duruşu ve tarzıdır. Ayak modelimize en uygun ayakkabıyı seçmek sağlığımız açısından da son derece önemlidir. Gün boyu tüm yükümüzü taşıyan ayaklarımıza doğru seçimler yaparak bu yükü hafifletmemiz gerekir. En şık görüntüyü en konforlu biçimde bize sağlayan babet ayakkabılar her dönemde ayakkabı dolabımızın en değerli parçası. Babet ayakkabı seçimlerimizde esneklğine, ayağımızın tabanına oturmasına ve dar gelmemesine dikkat etmeliyiz. Bunun için ayakkabının yapıldığı malzemelerin kaliteli olması da son derece önemli. Bu yüzden DRG DERİGO uzun yıllardan beri siz kıymetli müşterilerimiz için en iyisini tasarlıyor. Tasarladığımız sevimli ve her kıyafete uyum sağlayan ayakkabılarla hem sağlığınızı koruyacak hem de şıklığınızla göz kamaştıracaksınız. Her tarza uygun sayısız ürün ve renk çeşitliliğiyle gözlerinizi memnun ederken ortopedik yapısıyla da kıymetli ayaklarınızı memnun ediyoruz. Hem klasik hem de modern modellerimizle modanın son trendlerini yakalayacaksınız. Girdiğiniz ortamlarda ilk dikkat çekecek ve nerden aldın sorusuna sıklıkla maruz kalacağınız ayakkabı tasarımlarımızla karşınızdayız. Bunun için yapmanız gereken tek tıkla online satış mağazamızı gezmek ve kendiniz için en uygun ayakkabıyı bulmak.

Babet ayakkabı fiyatları

Toplum olarak kaliteyi ucuza almak hepimiz için çok değerlidir. Alacağımız ürünün tüm özellikleri barındırmasını ve en uygun fiyatlı olmasını isteriz. Bunun için kılı kırk yarar bütçemize en uygun olan ürünü buluruz. DRG DERİGO olarak siz müşterilerimizin bu hassasiyetine dikkat ederek kullandığımız malzemelerin en iyisi olmasına özen gösteriyoruz ve bu kaliteyi en uygun fiyata sunuyoruz. Babet ayakkabılarımızda aradığınız şıklığı bulurken fiyatlarıyla da en iyi seçimi yaptığınızı hissedeceksiniz. Online satış mağazamızda her zevke ve fiyata göre kategorilendirdiğimiz babet ayakkabıları kolayca bulabilirsiniz. Online satış mağazamız sayesinde bu güzel alışverişin keyfine varırken en doğru ve güvenilir adreste olmanın rahatlığını da sonuna kadar yaşayacaksınız. Her ayakkabı sanki ondan ilk kez üretiliyor gibi özenle ve dikkatlice hazırlanmalıdır ilkemizle sizler için en iyisini tasarlıyoruz.