Oxford ayakkabı

Kıyafet seçimlerimizde modanın en trend ürünlerini ararken üzerimizdeki parçalarında özgün olmasına dikkat ederiz. Bu durum kıyafetlerimizin tamamlayıcı parçası olan ayakkabılarımız içinde geçerlidir. Ruhumuzu yansıtan ayakkabılarımızın tasarımlarının ilginç ve göz alıcı olması girdiğimiz ortamda kendimize olan güvenimizi daha da arttırmaktadır. Günümüz dünyasında kadının her alanda söz sahibi olması ve cinsiyet fark etmeksizin şartların eşit hale gelmesi ayakkabılara da yansımaktadır. Eskiden sadece erkeklerin kullandığı ayakkabılar şimdilerde feminen versiyonlarıyla bizlerle buluşuyor. Oxford ayakkabı dediğimiz bu maskülen tarzdaki ayakkabılar son zamanlarında en trend ayakkabıları arasında. Takımların altında eşsiz bir görüntü yaratan bu muhteşem ayakkabılar kotlar, spor tarzdaki pantolonlar ve eteklerle de rahatlıkla kombinlenebiliyor. Sıradanlığı ve tekdüzeliğin yerine kendi tarzını oluşturmak isteyenler için en doğru seçimlerden birisi. DRG DERİGO olarak siz müşterilerimiz için bu klasikliği marjinallikle buluşturan ayakkabıları kaliteden ödün vermeden tasarlıyoruz. Oxford ayakkabılar farklılığı ile giydiğiniz her kıyafete farklı bir hava katarak girdiğiniz ortamda tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayacak. Sizlerde bu farklı tasarımlara kolaya ulaşmak için online satış mağazamıza göz atabilirsiniz.

Oxford ayakkabı modelleri         

Oxford ayakkabı kapalı bağcık anlamına gelmektedir. Bu ayakkabıyı diğerlerinden ayıran en önemli özelliği kapalı bağcık sistemine sahip olması. Hem erkeklere hem de kadınlara inanılmaz derecede yakışan bu ayakkabıların hem topuklu hem de topuksuz versiyonları bulunmakta. Genelde Oxford ayakkabı denilince akla koyu renkte parçalar gelse de son dönemde cıvıl cıvıl renklerle üretilen bu tarz ayakkabılar maskülenliği biraz daha kırarak kadınlığı da ön plana çıkarıp şıklığınıza şıklık katmakta. Topuklu tarzda üretilen modellerde ise etkileyiciliği son derece arttıran bu harika ayakkabılar her kadının dolabında bulunması gereken nadide bir parça haline gelmekte. Dikişleri ve küçük işlemeleriyle erkeklerin de gözdesi olan bu ayakkabılar şıklığının yanı sıra rahatlığıyla da çok tercih edilen ürünler arasında. Takım elbiselerden damatlıklara, günlük spor kombinlerin altına kadar her alanda kullanılabiliyor. Hem ciddi hem de farklı bir yapısı olması özelliğiyle kendine has tarzı olan her birey için oldukça özel bir ürün. Birbirinden şık gösterişli modelleriyle sizler için tasarladığımız ürünlere kolayca erişmek için online alışveriş sitemize gelip istediğiniz ayakkabıyı bulabilirsiniz. DRG DERİGO olarak kaliteyi amaç edinen mağazamız ve bu amaçla özenle çalışarak sizlere en iyisini sunmak için çalışan ekibimizle en güzel modelleri tasarlıyoruz. Renklerin ahengine kapılırken ayakkabının üzerine yapılan işlemelerle de büyüleneceksiniz. Ayakkabının yumuşak dokusu ve ayağı saran yapısıyla adeta dünya üzerinde sadece sizin için tasarlanmış hissini de yaşayacaksınız. Tüm bunlara ulaşmak için sayfamız sizleri bekliyor.

Oxford ayakkabı fiyatları

Bir ürünü alırken kalitesi ve şıklığının yanı sıra fiyatının da bütçemiz için uygun olması son derece önemlidir. En güzel ürünü uygun fiyata almak için doğru adres ise DRG DERİGO’dur. Oxford ayakkabıların birbirinden farklı tasarımlarını ve sayısız renk çeşitlerini bulabileceğiniz mağazamızda fiyatlarla da bütçeniz için en doğru seçimi yapacaksınız. Özel bir ayakkabı olan oxford ayakkabıları hem kaliteli hem de normalin aksine uygun fiyatta almanın keyfini yaşayacaksınız. Siz de bu keyfi yaşamak için hemen online mağazalarımıza gelebilirsiniz.