408001SİYAH-Siyah
₺119,90 KDV Dahil
408008SİYAH-Siyah
₺109,90 KDV Dahil
521224Siyah-Siyah
₺199,90 KDV Dahil
521224TABA-Taba
₺199,90 KDV Dahil
521225Siyah-Siyah
₺169,90 KDV Dahil
521225Taba-Taba
₺169,90 KDV Dahil
521237Siyah-Siyah
₺169,90 KDV Dahil
521237Taba-Taba
₺169,90 KDV Dahil
521238Siyah-Siyah
₺159,90 KDV Dahil
52471SİYAH-Siyah
₺129,90 KDV Dahil
52504SİYAH-Siyah
₺129,90 KDV Dahil
52511TABA-Taba
₺139,90 KDV Dahil
521002SKAHVE-Kahverengi
₺139,90 KDV Dahil
52471KAHVE-Kahverengi
₺129,90 KDV Dahil
52481KAHVE-Kahverengi
₺129,90 KDV Dahil

Sandalet ayakkabı

Sıcak yaz günlerinde ayaklarımızı terlemekten kurtaran ve rahatlıkla tüm kıyafetlerimizin altında kullandığımız sandalet ayakkabılar modasını istisnasız her dönem koruyan nadir parçalardandır. Bir yaz akşamı sahil kenarında yürürken, arkadaşlarımızla dışarı çıkarken, alışverişe giderken, yürüyüşe çıkarken sıklıkla tercih ettiğimiz bu ayakkabı modelini DRG DERİGO olarak siz kıymetli müşterilerimizle uzun yıllardır buluşturuyoruz. Özgünlüğü amaç edinen mağazamızda her kıyafetinize uygun tüm çeşitleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca online satış mağazamızdan evinizde kahvenizi yudumlarken tek tıkla muhteşem ayakkabılara kavuşmanız da mümkün. Günümüz dünyasında hızlı hayat temposu ve çalışma saatleri dolayısıyla alışverişe vaktim yok diyen müşterilerimiz için online satış mağazamızla karşınızdayız. Siz sitemizde güvenli ve kolay alışverişin keyfini sürerken ayakkabılarınız da görenlerin gözlerini kamaştıracak. Bakanın dönüp tekrar bakacağı, nerden aldığınızı soracağı muhteşem ayakkabılarınız yarattığınız şıklıkla elbiselerinizin star parçası haline gelecek. Sayısız ürün ve renk çeşidiyle siz müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz sandalet ayakkabılarla sezonun trendlerini yakalarken her zevke ve bütçeye uygun olmasına da özen gösteriyoruz. Sizde ruhunuzu yansıtan en güzel ayakkabılara kavuşmak için hemen online satış mağazamızı ziyaret ederek sayısız üründen birini satın alarak kendinizi şımartabilirsiniz.

Sandalet ayakkabı modelleri

Sandalet ayakkabı denildiği zaman aklımıza ilk olarak rahatlık ve konfor gelir. Uzun süre ayakkabılarımızı ayağımızdan çıkarmayacağımız bir yere gideceksek genellikle dolabımızdan bize göz kırparlar. Ancak rahatlığı ararken günlük de olsa gittiğimiz yerde en iyi görünüme sahip olmak ister ve şıklığa da ararız. İşte tam bu noktada sizleri en trend modelleriyle karşılayan DRG DERİGO özel tasarımlarıyla kombinlerinizi tamamlıyor. Rahatlığının yanı sıra şıklığı ve farklılığı arayan siz kıymetli müşterilerimiz için özgün tasarımlarımızla sayısız modeli sizler için tasarlıyoruz. Bir kıyafette zarafeti en güzel yansıtan şeyin ayakkabı olduğunu düşündüğümüzde bu değerli parçanın en iyisi olması için ve sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz. Renkli yaz günlerinde cıvıl cıvıl tasarlanan sandalet ayakkabılar pantolonlarınızın, elbiselerinizin,eteklerinizin, şortlarınızın altında adeta dans edecekler. Gün sonunda eve gelip ayakkabılarınızı çıkardığınızda hiçbir farklılık hissetmeyecek kadar hafif tasarlanan ayakkabılar koleksiyonunuzun vazgeçilmezi olacak. Benzersiz tasarımlarıyla göze de hitap ederken sezonun en güzel ayakkabılarına kavuşmanın mutluluğunu da yakalayacaksınız. Farklı renk seçenekleriyle ’Acaba kıyafetime uyar mı?’ sorusunu da ortadan kaldırıyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey online mağazalarımızdaki ürünlerimize incelemek. Ve size en uygun modeli seçmek.

Sandalet ayakkabı fiyatları

Bir ürünü satın alacağımız zaman o ürünün kalitesinin yanında bütçemize de uygun olmasını isteriz. Bunun için araştırmalar ve kıyaslamalar yaparak en iyi ürünü bulmaya çalışırız. Kaliteli bir parçayı uygun fiyata satın almak tabi ki müşteri olarak en doğal hakkımız. Her ürün yapıldığı malzeme, kumaş işçilikle birbirinden farklı bir değere sahiptir. DRG DERİGO sizlere sunduğu şıklığın yanı sıra bütçenize en uygun ürünü sizlere sunuyor. Sandalet ayakkabılarınız gözlerinize hitap ederken fiyatlarda cebinize hitap ediyor. Hem şık hem de uygun fiyatlı sandalet ayakkabılara kavuşmak sizleri mutlu ederken bizler de siz kıymetli müşterilerimize bu ürünleri sunduğumuz için son derece  memnun oluyoruz. O zaman ne duruyoruz buyurun DRG DERİGO’ya.