Booties

Son yıllarda ayakkabı sektöründe iyice kendini geliştiren bootieler anlam olarak incelediğimizde bileğe doğru olup kısa bot diye tabir ediliyor. Bu özel ve sıklıkla tercih edilen ayakkabı modeli kış veya sonbahar aylarında eteklerin altında harika bir görütüye imza atıyor. Telaffuzunda her ne kadar zorlansak da giyildiği andan kıyafetin tüm zarafetini üzerine taşıyan bu özel ayakkabılar sadece etekler ve elbiselerin değil taytların skinyy jeanların de altına tercih ediliyor. Şık ve zarif görünümüyle dikkatleri üzerinize çeken bu mükemmel ayakkabılara ulaşmak artık çok kolay. Binlerce çeşit ürünü rahatlıkla bulacağınız ve tarzınızı yansıtacağınız mağazamızda sizler için en iyisini tasarlıyoruz. Çağı yakalayan ve zamana meydan okuyan profesyonel ekibimiz ilginç tasarımlarla görenin dönüp tekrar bakacağı muhteşem ayakkabıları sizler için üretiyor. Ayakkabı dünyasına son zamanlarda farklı bir hava getiren bootieler şıklığı yakalamak isteyen hanımların bir numaralı tercihi. Bu tercihi yaparken DRG DERIGO her zaman olduğu gibi yanınızda. Online satış mağazamızdan ise kolayca bu ayakkabılara ulaşabilirsiniz. Her modunuzu yansıtan birbirinden şık tüm ayakkabılar DRG DERIGO’da.

Booties ayakkabı modelleri

Bot dünyasının en farklı tasarımlardan biri olan bootieler adeta tüm kadınların favorisi haline geldi. Topuklu modeliyle klas bir hava yaratırken spor tarzı da yakaladığınız bu özel ayakkabılar zamana meydan okuyor. Kıyafetlerinizin star parçası haline gelecek kadar özenle tasarlanan ayakkabıları bulmak ise artık çok kolay. DRG DERIGO benzerlerinin aksine hayal gücünün sınırlarını zorlayan tasarım ekibi sayesinde size özgün ayakkabıları sunuyor. Özel davetlerinizde giyeceğiniz elbiselerin altından tutun günlük spor şıklığınızın altına kadar kolayca uyum sağlayan bu ayakkabı modelini tasarlarken sağlığınızı da önemsiyoruz. Ayaklarınıza en uygun kalıpları taban yapısını belirleyerek üretiyoruz. Bu sayede tüm gün bizi taşıyan ve çok yorulan ayaklarımız yorulmuyor. Bize de bu zarafeti üzerimizde taşımak kalıyor. Tüm kıyafetlerimizin tamamlayıcısı bootileri online satış mağazamızda kolayca bulabilirsiniz. İnce topuklu modeller yürürken sizi adeta bir prenses gibi hissettirirken kalın topuklu olanları tarz ve modern bir görünüm sağlayacak. Birbirinden farklı renk seçeneği bulunan mağazamızda her kıyafetinize uygun ayakkabıyı size sunarken ‘Acaba ne giysem?’ sorusunu ortadan kaldırıyoruz. Şuan siz de online satış mağazamıza gelerek güvenilir ve doğru alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. DRG DERIGO her anınızda sizinle.

Booties ayakkabı fiyatları

Her ne kadar bizi büyülese ve paha biçilemez olsa da her ayakkabının bir fiyatı vardır. Bunu belirleyen ise üzerinde kullanılan işçilik, derisinin kalitesi, dokusu gibi unsurlar. Bir ayakkabıyı güzel kılan tüm bu özellikler ayakkabı dünyasında fiyatları oluşturuyor. DRG DERIGO olarak kaliteden ödün vermeden siz kıymetli müşterilerimiz için en iyi fiyatı sunuyoruz. Geniş ürün yelpazesi içerisinde her bütçeye uygun ayakkabıyı rahatlıkla bulabilirsiniz. Almak istediğiniz bootieler artık bir internet kadar uzağınızda.. DRG DERIGO’nun online satış mağazasında cebinize en uygun olan bootie leri hemen bulabilirsiniz. Birbirinden özgün ve uygun fiyatlı ayakkabılar dolabınızı süsleyecek. Kaliteli yapısıyla eskimeyen ve rengini kaybetmeden uzun yıllar kıyafetlerinize eşlik edecek ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Ahenkle dans edecek ayakkabılarınız yıldız gibi parlarken siz de zarafetinize zarafet katacaksınız.