203001SİYAH SÜET-Siyah
₺129,90 KDV Dahil
19519Taba Süet-Taba
₺159,90 KDV Dahil
19519SiyahCroc-SiyahCroc
₺159,90 KDV Dahil
41128
₺162,25 KDV Dahil

Topuklu bot

Yaz mevsiminin sıcaktan bunaltan havalarının sona ermesiyle üşümeye başladığımızda bizi sıcak bir merhabayla karşılayan botlarımız kışın en vazgeçilmez ürünleri arasında. Ayakkabı tutkunu olan kadınlar için yüzlerce çeşit modelle üretilen botlar arasında en dikkat çekici olanın başında topuklu botlar geliyor. Duruşuyla adeta giyen her kadını bir kraliçe edasına büründüren bu model sıklıkla tercih edilen ürünler arasında. Her kıyafete kolay uyum sağlayan ve soğuk havaların kasvetinde bile sizi adeta parıldayan bir yıldıza dönüştüren bu özel ayakkabılar büyüleyici bir etkiye sahip. Zarafetinizin en büyük tamamlayıcısı olan topuklu botlar çekiciliği ve kadınsılığı da yansıtarak son derece güzel bir görünüme sahip olmanızı da sağlıyor. Sizler için tasarladığımız birbirinden farklı yüzlerde çeşit sayesinde hayalinizdeki ayakkabılara artık kolayca ulaşabilirsiniz. Dost başa düşman ayağa bakar atasözünü artık herkes ayakkabılarınıza bakar olarak değiştiriyoruz. DRG DERİGO bilinenin aksine özgün tasarımlarla olağanın aksine zamana meydan okuyor. Online olarak ayakkabılarımızı sizlerle buluşturduğumuz alışveriş sitemizde koltuğunuzdan kalkmadan ayakkabıların size gelmesini sağlıyoruz. Güvenilir ve kolay alışverişin adresi olan mağazamız siz kıymetli müşterilerimize en iyisini sunmak için çalışıyor.

Topuklu bot modelleri

Giyeceğiniz elbiseyi üzerinizde taşırken onu ahenkle dans ettirecek olan şey elbette ki ayakkabılarımızdır. Gittiğimiz bir davette en göze çarpacak olan star parçamız olan ayakkabılarımız asaletiyle belki o davetten sonra bile günlerce konuşulabilir. Bu yüzden biz kadınların en büyük tutkularından biri olan ayakkabılar farklılık ve özgünlük içermeli. Çünkü sıradan olan her şey unutulmaya da mahkumdur. Topuklu botlar modeli ve yapısı itibariyle doğru kullanıldığında ayağımızda son derece zarif duran ürünlerdir. Bu yüzden kaliteli olması ve üzerinde kullanılan işlemelerin de düzgün olması büyük önem arz eder. Topuklu bot dünyasında size uygun, ruhunuzu en iyi yansıtacak olan çok sayıda ayakkabıyı DRG DERIGO’ da bulmanız mümkün. Birbirinden ilginç ve eğlenceli modelleriyle siz müşterilerimizin zevkine sunduğumuz botlar kaliteli yapısıyla sizleri kışın soğuk havalardan da koruyacak. Doğru taban yapısı ve ayakları rahatsız etmeyen derisi sayesinde topuklu ayakkabı denildiğinde akıllarda oluşan rahatsız edici hissi ortadan kaldırıyoruz. Tasarımlarımızda ince işçiliğe önem veriyoruz. Bu sayede o ayakkabı sadece sahibine özel tasarlanmış ve dünya üzerinde en güzel onda durmuş gibi beğenilerek kullanılıyor. Siz değerli müşterilerimizi de bu beğeniyle buluşturmak için mağazalarımıza bekliyoruz. Bu şahane ayakkabılara sizler de sahip olmak için mağazamızı online olarak ziyaret edebilirsiniz.

Topuklu bot fiyatları

Yapılan eşsiz bir ayakkabı tasarımının paha biçilemez olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Ama üzerine   yapılan işçilik, kullanılan malzemeler elbette bu ayakkabının bir fiyatı olacağı sonucunu doğurur. Beğendiğimiz bir üründe fiyat konusu son derece önemlidir. Rahatlığı ve şıklığı ararken bütçemiz için de en doğru tercih olmasını isteriz. Topuklu botlar hakkında ise kesin bir fiyat söylemek elbette ki doğru olmaz. Kaliteden ödün vermeden tasarladığımız ürünlerde fiyatı belirleyen şey aslında üzerinde kullanılan işçilik ve malzemelerin çeşitliliği oluyor. Tüm ayakkabıları aynı hassasiyetle üretirken bu ufak tefek farklılıklarla etiket fiyatlarını belirliyoruz. Bütçenize en uygun ayakkabıyı kolaylıkla bulacağınız mağazamızda kaliteyi ucuza almanın keyfini de süreceksiniz. DRG DERIGO sadece ayaklarınızı değil cebinizi de düşünür. Çünkü bizler her şeyden önce siz müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. Bu yüzden gönül rahatlığıyla alışverişinizi yaparken fiyatlar da sizi oldukça mutlu edecek. Bunun için yapmanız gereken hemen mağazamıza gelerek sitemizde bulunan yüzlerce çeşitten zevkinize en uygun topuklu botu seçmek olacak.