41109Siyah-Siyah
₺379,90 KDV Dahil
391905TenSüet-Ten
₺169,90 KDV Dahil

Topuklu çizme

Yazın bitmesiyle çıkan kışlık kıyafetlerimize en uygun ayakkabıları bulmak özellikle kadınlar için son derece önemli bir konu. Hal böyle olunca ayakkabı firmalarına her zevke uygun ayakkabıyı üretmek düşüyor. Her kadın ruhunu en iyi yansıtan ayakkabılara sahip olmak ister. Bunun için gelişen moda dünyasında her yıl binlerce çeşit ayakkabı üretilerek beğenilere sunuluyor. Bunlar arasında her dönem sezonun trendleri arasındaki konumunu hiç kaybetmeyen topuklu çizmeler zarif yapısı sayesinde elbiselerimizin adeta bütünleyici bir parçası. Bu tarz ayakkabıların tasarımında topuk boyu da oldukça önemli. Topuklu ayakkabıların asaleti yansıtan en değerli ayakkabılar olduğu gerçeği yadsınamaz bir gerçektir. Bu yüzden topuğun bir ayakkabıda olması modeli ne olursa olsun o ayakkabıda şıklığı ve kadınsılığı arttırıcı bir etki yaratıyor. Topuklu çizmeler de kış günlerinin romantik havalarında son derece çekici bir ayakkabı çeşidi. Bu yüzden uzun yıllardır tercih sıralarında en başta yer alıyor. Modelin bu kadar güzel olması kadınlara kusursuz kombinler yapma imkanı da sağlıyor. Şık ve modern bir görünüme sahip olma isteyen her kadının ayakkabı dolabında bulunan bu özel ayakkabıları biz de sizler için üretiyoruz. DRG DERİGO’ yu diğerlerinden farklı kılan özgün tasarımlar ve binlerce farklı çeşitte ürettiği ayakkabılar. Kaliteyi baz alarak tasarlanan ayakkabılarımıza ulaşmak için online satış mağazamızdan ruhunuza en uygun ayakkabıyı bulabilirsiniz. Siz seçiyorsunuz biz de kısa süre içerisinde ayakkabılarınızı ayağınıza getiriyoruz. Ayakkabılarınız en güvenilir adreste gelip onları seçmenizi bekliyor

Topuklu çizme modelleri

Buz gibi havalarda ayaklarımızın üşümesi tüm günümüzü keyifsiz geçirmemize sebebiyet verir. Bu yüzden evden çıkmadan soğuk havalarda ayağımızı en iyi saran ve soğuğu içine çekmeyen ayakkabımızı tercih ederiz. Tüm bunların yanında şık görünmek ve elbiselerimizin vücudumuzda daha iyi taşınmasını sağlamak da son derece önemlidir. Sizler için tasarladığımız topuklu çizmeler zarafetinize zarafet katarken sağlam yapısı ve kaliteli derisiyle soğuk kuş günlerinin en büyük kurtarıcısı haline geliyor. Birbirinden farklı desenlerle artık klasik topuklu çizme modellerinin aksine farklı ve özgün tasarımların daha çok tercih edildiği günümüz dünyasında binlerce farklı ayakkabı alıcılarıyla buluşturuluyor. Kıyafetlerinizin altında ayaklarınızı sararak sizi çok çekici bir hale büründüren bu modelde her rengi mağazamızda bulmanız mümkün. DRG DERIGO olarak bizi farklı kılan ise tasarımlarımızın kalitesi. Bunun için gece gündüz demeden büyük bir çabayla en iyisini üretmek için çalışan ekibimiz en zarif ayakkabıları sizlerle buluşturuyor. Bu özel ayakkabılar dolabınızı süslerken sizler de bu güzel alışverişin keyfine varacaksınız. Kaliteli malzemelerle hazırladığımız ayakkabıların yumuşak dokusu ayak tipinize kolayca uyum sağlayacağı için güvenilir alışverişin de mutluluğu ayaklarınıza yansıyacak.

Topuklu çizme fiyatları

Topuklu ayakkabıların yorucu etkisi olduğunu hepimiz biliriz. Buna rağmen giymekten de hiçbir zaman çekinmeyiz. Topuklu çizmeler de asla vazgeçemediklerimiz arasında. Asaleti en çok yansıtan ayakkabı modellerinden biri olan bu çizmeleri özenle tasarladığımız mağazamızda artık o yorucu zamanlar geride kaldı. Ayağınızı acıtmadan saatlerce dolaşabileceğiniz topuklu çizmelerin fiyatları konusunda ise oldukça geniş bir aralık bulunmakta. Ürün çeşitliliği gibi fiyat çeşitliliğinde de oldukça renkli olan bu modeli bütçenize en uygun fiyatlarla mağazamızda bulabilirsiniz. Online satış mağazamızda aklınıza gelebilecek her renkte ve modelde ayakkabının bulunması şaşkınlık yaratırken fiyatların da bu denli ceplere uygun olması şaşkınlığınızı iki katına çıkaracak. Siz müşterilerimiz için en iyisini istiyoruz ve her özel anınızda yanınızda olarak gecenin en zarif ayakkabılarıyla sizi buluşturuyoruz. DRG DERİGO daima sizinle.