Abiye gelin ayakkabıları

Düğünlerde adeta yıldız gibi parlayan, gecenin en güzel ve en dikkat çeken kişisi şüphesiz gelindir. Ahenkle süzülen gelinlik gecenin ihtişamıyla birleşince ortaya büyüleyici bir manzara çıkmakta. Bu özel gecede en az gelinlik kadar dikkat çeken bir diğer unsur da gelin ayakkabısıdır. Görkemli gelinliğinizin altında sizi adeta bir kraliçe edasına büründürecek abiye gelin ayakkabılarını alırken düğününüzün yapılacağı mekana göre seçimlerinizi yapmalısınız. Bu yüzden hem şık hem de en rahat ayakkabıyı bulmalısınız. DRG DERİGO olarak bu özel gecede sizleri yalnız bırakmıyoruz. Her gelinliğe uygun yüzlerce ayakkabı çeşidini kolaylıkla bulabilirsiniz. Düğüne yakın bir tarihte sayfamıza bakarak ayak bileklerinize en uygun ve gelinliğinizi kaldıracak ayakkabıyı satın alabilirsiniz. Bu eşsiz gecede kuğular gibi süzülürken ayakkabılarınız da adeta ahenkle dans edecek. Her uzunluktaki topuk boyu mağazamızda mevcut olduğundan gelinliğiniz için en doğru abiye gelin ayakkabısını seçebilirsiniz.

Abiye gelin ayakkabı modelleri

Ayakkabı her kıyafetin yıldız parçasıdır. Hele bir de düğün gibi hayatımızda bir defa yaşayacağımız özel bir gecede bu parça son derece önem kazanmakta. Son dönemde gelinlerin düz taban spor ayakkabıları bile tercih ettiğini görüyoruz. Süslü ve parıltılı spor ayakkabılar her ne kadar rahatlığımız için tasarlansa da abiye gelin ayakkabılarında genellikle yüksek ve zarif topuklular tercih ediliyor. Artık beyaz ve sade renklerin dışında özgünlüğü yakalamak isteyen gelinler renkli mi renkli ayakkabılarla bu özel geceyi tamamlıyorlar. Bu canlı renklerle gelinler eğlenceli görünürken fotoğraflarda da adeta bir bahar havası estiriyor. Doğru abiye gelin ayakkabı modelini seçerken gelinlikle uyumu çok önemli. Düz ve sade bir gelinliği daha gösterişli bir ayakkabıyla tercih ederken daha hareketli gelinliklerde sade şıklığı yakalamalısınız. Renkli ayakkabı yerine gelinlikle aynı renkte bir ayakkabı tercih etmek isterseniz de bu rengin gelinlikle aynı tonda olmasına dikkat etmelisiniz. DRG DERİGO sizleri bu özel gecede gözlerin üzerinden alınmayacağı zarif ayakkabılarla buluşturuyor. Tüm bu ince detayları önemseyip ve sizler için en uygun tasarımları yapıyoruz. Dokusuyla ve rahat oluşuyla saatlerce sizi o görkemli gecede taşıyacak olan ayakkabılarınız dolabınızda yıllarca mutlulukla saklayacağınız en güzel hatıra olarak kalacak. Online satış mağazamızda en güzel modeller sizi beklerken güvenilir ve kaliteli alışveriş yapmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Sezonun en trend ürünleriyle zamana meydan okuyan özel ayakkabılarla her anınızda yanınızdayız.

Abiye gelin ayakkabı fiyatları

Düğünler hayatımızda yaşayabileceğimiz belki de en özel birkaç andan birisidir. Bu denli özel bir gecede zarafeti yakalamak ve adeta bir prenses gibi süzülmek her hanımefendinin hayalidir. Günler öncesinden hazırlıklara başlayıp son ana kadar heyecan içinde tatlı telaşlara girdiğimiz bu şahane gecede gelinliğimizin altına giyeceğimiz abiye ayakkabı oldukça önemlidir. Zaten son derece masraflı olan düğün organizasyonlarında cebinizi düşünüyor ve bütçenize en uygun abiye gelin ayakkabınızı zevkinize sunuyoruz. Birbirinden farklı ayakkabıyı mağazamızda kolaylıkla bulurken fiyatların uygunluğu da sizleri şaşırtacak. DRG DERİGO bu özel günde de sizleri asla yalnız bırakmıyor. Mutluluğunuza bir katkı da bizlerden olsun diyerek sizleri en iyi fiyatlarla ve en güzel ayakkabılarla buluşturuyoruz.