39823Beyaz-Beyaz
₺999,90 KDV Dahil

Stiletto

Topuklu ayakkabılar içerisinde en zarif modellerden birisi olan stilettoları diğer ayakkabı modellerinden ayıran özelliklerinden birisi ince topuklu olmasıdır. Topuk uzunlukları farklılık gösterse de ince topuğu bu ayakkabının en ayırıcı unsurudur. Moda sektöründe 1950li yıllardan beri kadınların gözdesi olan stilettolar havalı ve şık görünümleriyle günümüzde de kıyafetlerimizin tamamlayıcı parçası olma özelliğini koruyor. Bu zarif ayakkabılar sadece klasik giyimin değil spor şıklığın da vazgeçilmezi. Her pantolonun altında bir anda kombinin havasını değiştiren ve zarafeti giydiğiniz andan itibaren teninizde hissedeceğiniz bu topuklu ayakkabı modeli sayesinde tüm dikkatleri de üzerinize çekeceksiniz. Davet gecelerinin, önemli iş toplantılarınızın yanı sıra romantikliğin ve kadınsılığın sembolü olan bu özel ayakkabılar günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilir. Eteklerin, pantolonların, elbiselerin altına kullanacağınız ayakkabılar sizi bir anda klas bir havaya büründürecek. İnce topuğu ve sivri burnu sayesinde zarif bir görünüm kazanacaksınız. Ayakları yere sağlam basan kadın imajını ortama girdiğiniz anda bu ayakkabılarla yansıtacaksınız. DRG DERİGO olarak bu özel günlerinizde yanınızdayız. Bunun için yapmanız gereken online internet sitemizi ziyaret edip kendi stilinize en uygun ayakkabıyı seçmek.

Stiletto ayakkabı modelleri

Zarafetin simgesi olan stiletto ayakkabıların topuğunun uzunluğu kullanacağınız ortama göre belirlenmelidir. Yani günlük hayatta bu ayakkabıları tercih etmek istiyorsanız dar olmayan ve daha kısa topuklu modelleri seçmelisiniz. Bu sayede ayaklarınız uzun zaman dilimlerinde daha az yorulacaktır.Bu sayede ayak sağlığınızı da ihmal etmemiş olacaksınız. Özel bir gece davetinde ise kullanacağınız uzun topuklular elbisenizi daha gösterişli bir hale getirecektir. Adeta ahenkle dans eden stiletto ayakkabılarınız sizi gecenin yıldızı yapacak. Online satış mağazamızda rengarenk ve desenli her ayağa uygun yüzlerce ayakkabıyı bulabilirsiniz. Sezonun en trend ürünlerini eşsiz tasarımlarla buluşturup özgünlüğü de yakalıyoruz. Klasikliğin modernlikle birleştiği harika ayakkabılara kavuşmak artık çok kolay. Sitemizde her rengi ve numarasını bulacağınız bu modelin dokusunun kalitesini ayaklarınızda hissedeceksiniz. Sizde beğendiğiniz ayakkabıyı hemen bulmak ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapmak için DRG DERİGO’ya bekliyoruz.

Stiletto ayakkabı fiyatları

Moda dünyası geliştikçe ayakkabı çeşitliliği de inanılmaz derecede artmakta. Çeşitlilik bu kadar çokken ürün kalitesi ve işçilik de ayakkabıdan ayakkabıya değişmekte. Bu sebeple fiyatlar da bu unsurlara göre belirlenmektedir. Bu yüzden stiletto ayakkabılarla ilgili tam bir fiyat söylemek doğru olmayacaktır. Kaliteden ödün vermeyen alışveriş mağazamızda ise her bütçeye uygun stiletto ayakkabıları bulmanız mümkün. Bu özel ayakkabıları düşük fiyatlarla almanın keyfine varırken klaslığıyla ayağınızı süsleyecek ayakkabılarınız dolabınızın en gözde parçası haline gelecek. Benzerlerinden farkı fiyatı olduğu gibi kalitesiyle de iyi ki dedirtecek ayakkabılara sahip olmak artık çok kolay. İstediğiniz fiyat aralığındaki ayakkabı modelini online alışveriş sitemizden bulup işaretleyerek önünüze çıkan yüzlerce seçenek arasından size en uygun olanını satın alabilirsiniz. DRG DERİGO olarak siz müşterilerimize şıklığı sağlarken sizi güvenilir ve hızlı alışverişin de en doğru adresiyle  buluşturuyoruz. Sizden aldığımız geri dönüşleri incelediğimizde fiyatların bu denli uygun olup ayakkabıların bu kadar muhteşem olması özelliğimizi sevdiğinizi biliyor ve bunu ilke edinerek sizlere en iyi hizmeti sunmak için sağlam bir ekiple çalışıyoruz.